Bodrum İnanç Otel

 

BODRUM İNANÇ HOTEL

Bodrum İnanç Otel 2011 yılından itibaren İslami oteller arasında yerini almış ve sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle geçtiğimiz yıllarda muhafazakar oteller arasında haklı bir yere sahip olmuştur. Temel hizmet prensibimiz gelen bütün misafirlerimizin haklarını helal edecekleri bir tatil geçirmelerine vesile olmaktır.

İnanç Otel; içkisiz, muhafazakar konsepte uygun bir oteldir. Otelimizde bayanlar için ayrı bir yüzme havuzu ve otelimizin çatısında gözlerden uzak güneşlenme alanı vardır.

Yeşille mavinin birleştiği, eşsiz Bodrum koylarında otelimizin özel teknesiyle bayan kaptanımız eşliğinde geziler yapabilirsiniz.

Otelimiz dört yıldız standartlarında olup, Bodrum şehir merkezine 3 km, Gümbet merkeze 200m, havaalanına 35 km, denize ise 200m yakınlıktadır. Gümbet koyuna hakim bir tepe üzerinde bulunan tesis, merkeze yakın fakat gürültüden uzak, eşsiz deniz manzarasına sahip, huzur dolu bir tatil düşleyenler içindir.

 

Konaklama

Otelimizde standart doğa manzaralı (bahçeye bakan), standart deniz manzaralı (Gümbet koyuna bakan) ve aile doğa manzaralı (1+1 stüdyo) olmak üzere 3 tip oda bulunmaktadır. Standart odalar iki kişilik olup azami üç yetişkin veya bazılarında iki yetişkin iki çocuk konaklayabilmektedir. Aile odalarımızda en çok 6 yetişkin konaklayabilmektedir.

Doğa Manzaralı Standart Oda: 20 m2 odalardır.

Deniz Manzaralı Standart Oda: 16 m2 deniz manzaralı odalardır.

Aile Odası: 30 - 40 m2 odalardır. 1+1 Şeklindedir.

 

Havuzlar & SPA

Otelimizde bayan ve erkekler için ayrı yüzme havuzları dışında çocuk havuzları, kapalı yüzme havuzu, jakuzili güneşlenme terası ve kapalı aile havuzumuz bulunmaktadır. Bayan ve erkek havuzlarında çocuğunuzun sizin gözetiminizde doyasıya eğlenebilmesi için çocuk havuzları su kaydırakları mevcuttur. Ayrıca çocuklarınız için ücretsiz yüzme dersleri de verilmektedir. (Büyükler için ücretli yüzme dersleri mevcuttur)

Hamam, sauna ve spor salonunda ter dökerken dökülen sadece teriniz değil bütün yılın yorgunluk gerginlik ve stresi olacaktır. Profesyonel bay ve bayan masaj ekibimiz dilerseniz özel masajları ile dilerseniz kese hizmetiyle vücudunuzu şımartacak, sudan gelen sağlık ile tüm yorgunluklarınızdan tamamen arınacaksınız.

Kıymetli misafirlerimiz;

Bodrum İnanç Otel’in, muhafazakar konseptte hizmet veren bir işletme olarak önceliği, bu konsept çerçevesinde hizmet almak isteyen misafirlerinin beklentilerine dönük kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu bağlamda aşağıdaki hususlara dikkat çekmek istiyoruz.

– Otel içerisinde edebe mugâyir kıyafet kesinlikle yasaktır. (Giyenler uyarılacak, dikkat etmedikleri takdirde otelden çıkartılacaktır.)

– 6 Yaş üzeri çocuklar hemcinsleri ile aynı havuza girmek zorundadır.

– Plajda muhafazakar mayo şartı vardır. (Açık mayo – bikini giyenler sahilde diğer alanları tercih edebilirler.)

– Alkollü olarak otelde bulunmak (dışarıda tüketilmiş dahi olsa) kesinlikle yasaktır.

Söz konusu hususlarda göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

 

Animasyonlar & Eğlence

Bodrum İnanç Otel, meşru dairede yer alan eğlence ve aktiviteleriyle misafirlerinin tatilleri boyunca deniz havuz dışında da hoşça vakit geçirmelerine çalışmaktadır. Bu kapsamda; büyük ve çocuk animasyonları, canlı müzik, konser ve defile etkinliklerinin yanı sıra, bayan havuzunda bayanlara özel eğlenceler, folklor geceleri, illüzyon ve ateş şov gibi atraksiyonlar ile misafirlerimizin dinlenirken eğlenmeleri hedeflenmektedir. Ayrıca, masa tenisi, bilardo, mini golf, langırt gibi oyun imkânları ile hoşça vakit geçirebilir, spor salonumuz ve havuz kenarlarında profesyonel çalışanlarımız eşliğinde yapacağınız spor aktiviteleri ile sağlığını koruyabilirsiniz.

Çocuklar İçin ;

Otelimizde minik yavrularımızı da unutmadık. Tatil çocuklarımız için her zaman daha farklı bir önem ve anlam içermektedir. Biz de onların daha mutlu bir tatil geçirmeleri için çocuk aktivite ve alanlarımızı geniş kapsamlı tuttuk.

Çeşitli çocuk animasyonları, palyaço, illüzyonist gibi gösteriler; mini club, oyun salonu, top havuzu gibi iç mekân eğlence, oyun ve vakit geçirme imkânları yanı sıra, trambolin, salıncak, kaydırak, kum havuzu, mini golf gibi bahçe oyun ve eğlence imkânlarımız mevcuttur. Ayrıca otelimizde konakladıkları süre zarfında dileyen çocuklarımız için Kur’an kursları düzenlenmektedir.

 

Özellikler

  • Açık Havuz
  • Animasyon
  • Canlı Müzik
  • Çocuk Havuzu
  • Çocuk Parkı
  • Su Sporları

 

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ !

 

 

Fiyat Özellikleri

* Standart odalar iki kişilik olup azami üç yetişkin veya bazılarında iki yetişkin iki çocuk konaklayabilmektedir.

* Aile odalarımızda en çok 6 yetişkin konaklayabilmektedir.

* Odalarımızın fiyatlandırmaları standart odalarda en az 2 yetişkin ücretiyle, aile odalarında en az 3 yetişkin ücretiyle başlamaktadır.

* Herhangi bir oda tipinin asgari yetişkin ücretlendirmesinden sonraki her yetişkin 0,7 kat sayısı ile çarpılıp eklenerek hesaplanır.

* Tek kişilik konaklamalarda 1.5 kişi ücreti alınır.

* Standart odalarımızda, iki yetişkin yanında kalan 0-7 yaş  ilk 2 çocuk ücretsiz; 9 – 14 yaş çocuk  ise %50 indirimlidir

* Standart odada, üçüncü yetişkin %30 indirimlidir. Standart odalarda 2 yetişkin yanında en çok 2 çocuk kalabilir. Çocuk sayısı ikiden fazlaysa misafir aile oda tipine yönlendirilir ve ücretlendirmesi 3 yetişkin bedeliyle başlar.

* Aile odalarımızda asgari üç tam kişi ücreti uygulanır. Üçüncü kişiden sonraki her yetişkin %30 indirimlidir, çocuklar için de yukarıdaki indirimler söz konusudur.