Endülüs Turu 4 Gece 5 Gün

YENİ TUR TARİHLERİ İLE YAKINDA HİZMETİNİZDE OLACAĞIZ !

 

 

ENDÜLÜS TURU

1.GÜN - İSTANBUL-MALAGA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Terminalinde THY kontuarında buluşma. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile Malaga’ya uçuş (4 saat 30 dakikalık uçuş)  Malaga’ya varış ve panoramik şehir turu. Malaga şehir turumuza ilk olarak Eski şehri, Malaga katedrali ve çevresi, Calle Marques de Larios caddesi Botanik bahçeleri, Eski Malaga sokakları geziyor ve ardından konaklayacağımız otele transfer ve konaklama.

Hotel Eurostars Mijas Golf & Spa 4* veya Trh Paraiso Hotel 4*

 

2.GÜN - MALAGA-RONDA-SEVILLIA

Otelde alınan kahvaltı sonrası  Ronda ya devam ediyoruz. Kayaların üzerine kurulmuş Ronda Malaga’ya bağlı olan Arapların İspanyollar’a bıraktığı en son kalelerden. Bu eski şehir büyük bir kayalığın tepesine kurulmuş. Muhteşem manzaralar eşliğinde fotoğraf çekme şansını yakalayacaksınız. Ronda hem etkiliyor, hem de büyülüyor. Ronda gezimiz sonrası Sevilla’ya doğru hareket ediyoruz  Plaza de Espanya, Maria Luisa Parkı, Sevilla Ulu Cami iken kiliseye çevrilerek yüzyıllar boyu süren ilavelerle bugün İspanya'nın en büyük katedrali haline gelen, avlu müştemilatı ise hala ayakta olan Sevilla Katedrali'ni ve caminin minaresi iken çan kulesi yapılan Giralda minaresi göreceğimiz yerler arasında Konaklama Sevillia’da.

Hotel YIT Via Mairena 4* veya Hotel Ilunion Alcora 4*

 

3.GÜN - SEVILLIA – CORDOBA – GRANADA

Otelde alınan kahvaltı sonrası Endülüs başkenti olan Cordoba'ya doğru hareket ediyoruz. Cordoba ya varışın ardından Roma köprüsü, Vadi Elkebir (Guadalkavir) ırmağının görülmesi ve Roma kapısından Cordoba eski şehre giriş. Emevilerden geriye kalan 850 sütunlu İslam Mimarisinin ana eserlerinden biri olan ancak Endülüs'ün düşmesinden sonra bir bölümü katedrale çevrilen ama hala ihtişamını koruyan Kurtuba Ulu Camii, Musevi mahallesi ve Endülüs Mimarisi ile inşa edilen Cordoba Sinegogu Eski Cordoba sokaklarında meşhur Endülüslü amirlere ait heykeller, Şehir surlarından günümüze ulaşan kısımları gördükten sonra Vadi Elkebir ırmağı kenarında bulunan eski kütüphaneler sonrası Granada’ya hareket. Otele varış ve konaklama otelimizde.

Hotel Macia Condor 4* veya Abades Nevada Palace 4*

 

4.GÜN - GRANADA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Granada’yı keşfetmez üzere hareket. Granada’da ilk durağımız muhteşem bahçeleri ve inanılmaz güzellikteki süslemeleri ile Elhamra Sarayı olacak. Uzun saray turumuz sırasında hem Beni Ahmer Krallığı’nın harikalarını seyre dalıp, saray çıkışı San Nikolas Tepesi’nden göreceğimiz Granada ile kucaklaşacağız. Şehir bizi bekliyor; eski Arap mahallesi olan Albacin’de, sokak sanatçılarının hoş ezgileriyle dik sokakları arşınlayıp, Morabütün Camii’ni görüp, şehrin ana caddesi Gran Via caddesine ve şehrin alan kraliçenin adını taşıyan Isabel de Catholica meydanına ulaşacağız. Kısa bir kahve molası sonrası dışarıdan göreceğimiz Granada Katedrali ve çarşılar bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz bu güzel kentin çarşılarında gezerken, dileyen misafirlerimiz ise her köşe başında sizi karşılayan kentin birbirinden güzel meydanlarındaki cafelerinde meşhur tapasları tadabilirler. Granada’nın keyifli akşamlarından kısa da olsa güzel anılarla konaklama için yine Granada'daki otelimize geçeceğiz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

Hotel Macia Condor 4* veya Abades Nevada Palace 4*

 

5.GÜN - GRANADA – MALAGA-İSTANBUL

Otelde alınan kahvaltı sonrası Malaga şehrine hareket Alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve varışla turumuz sona eriyor.

Bir başka ANKARİS TUR organizasyonunda buluşmak üzere…

 

HİZMET DETAYLARI

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•    THY ile İstanbul>Malaga/Madrid>İstanbul Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti Ücreti 
•    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
•    Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
•    4* otellerde 4 Gece konaklama
•    Sabah kahvaltıları
•    Akşam yemekleri
•    Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
•    Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
•    Havalimanı ve Güvenlik vergileri
•    Yerel rehber hizmeti
•    Granada El Hamra Sarayı- Cordoba Ulu Camii- Sevilla Al Cazar Sarayı Girişi ücretleri


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
•    Şahsi harcamalar ve Otel Ekstraları
•    Öğle yemekleri
•    Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

•    Vize Ücreti 140 EURO

Fiyat
Oda Tipi    Kişi Başı 
İki Kişilik Odalar  : 890 €
Üç Kişilik Odalar  : 890 €
Tek Kişilik Odalar : 1.040 €

 

Çocuk Fiyatları

Yaş Grubu : Kişi Başı 
0-2 Yaş :    95 €
2-6 Yaş :  690 €
7-12 Yaş :  790 €
Çocuk fiyatları yataksızdır

 

GENİŞ BİLGİ VE REZERVASYON 

+ 90 212 485 20 50 (Pbx)